Par mums

Tūrisma aģentūra „Putnik” strādā kopš 1994.gada. Siltās Grieķijas un Spānijas jūras, Krievijas ziemeļi un acteku piramīdas – ja salikt kopā visas vietas, kuras ir apmeklējuši mūsu tūristi, sanāks gandrīz visa zemeslode.

Pasūtīt ceļojumi tūrisma aģentūrā nozīmē to, ka par visiem organizatoriskajiem jautājumiem rūpēsies profesionāļi. Jūsu uzdevums – paspēt uz lidmašīnu (kuģi, autobusu...), izmantot transfēru līdz viesnīcai, vēlāk nokļūt līdz pludmales krēslam un atpūsties jūras krastā, periodiski apmeklējot brokastis-vakariņas un ekskursijas. Mūsu uzdevums – piemeklēt reisu, izvēlēties viesnīcu, organizēt transfērus, ekskursijas un gidus. Un pārliecināties, ka viss strādā kā pulkstenis.

Braucieniem uz ārzemēm bieži ir nepieciešamas vīzas. Rīgā, centrā, pretī cirka ēkai, atrodas mūsu vīzu nodaļa. Mēs palīdzam noformēt Krievijas un Baltkrievijas vīzas Latvijas pilsoņiem, Ukrainas, Baltkrievijas un Kazahstānas vīzas – Latvijas nepilsoņiem. Kā arī sniedzam vīzu noformēšanas pakalpojumus citu valstu pilsoņiem, kuri pastāvīgi vai laicīgi uzturas Latvijas teritorijā.

Ko nozīmē palīdzība vīzu noformēšanā?

Tas nozīmē, ka Jums nav jārūpējas par to, kā pareizi jānoformē vīzas anketa, jāsagatavo visi nepieciešamie dokumenti un jāmeklē, kur Rīgā var noformēt tūrisma apdrošināšanu. Papildus tūrismam mēs nodarbojamies arī ar svētceļnieku braucienu organizēšanu. Visus, kas vēlas apmeklēt Latvijas, Krievijas, Grieķijas, Itālijas, Melnkalnes, Gruzijas, Baltkrievijas, Igaunijas un Izraēlas svētvietas, aicinām apmeklēt mūsu svētceļnieku nodaļas lapu. Gaidām Jūs pie sevis, Merķeļa ielā 11!

Saistībā ar vīzu noformēšanas jautājumiem Latvijas pilsoņiem un nepilsoņiem zvaniet uz tālruni 67242543 un rakstiet uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..